لزوم استفاده از دستگاه حضور و غیاب چیست؟

به نظر شما لزوم استفاده از دستگاه حضور و غیاب (The need to use the attendance device) چیست؟ رعایت نظم و قوانین و مقررات در هر سازمانی از اساسی‌ترین اقدامات آن به شمار می‌آید. چراکه در هر سازمانی شما موظف هستید در زمان مشخص در سر کار حضور پیدا کنید. از این رو، یکی از مهم‌ترین قوانین در هر مجموعه کاری گزارشات کاری پرسنل و ساعات ورود و خروج آن‌ها است. دسته بندی های مختلف دستگاه های حضور و غیاب در وب سایت آلتون نتورک درج شده است که می توانید بنا به نیاز سازمان خود ان را انتخاب کنید. 

برای رفع چالش و مشکلات حسابداری در مشاغل از دستگاه حضور و غیاب استفاده می‌شود تا با کمک آن در وقت صرفه‌جویی شود و سرعت بررسی حضور و غیاب پرسنل افزایش یابد. تهیه گزارش نهایی دقیق و به دور از کاغذ بازی، اجرای عادلانه حضور و غیاب، بالا رفتن امنیت اطلاعات کادر پرسنل از جمله دلایل دیگر استفاده از این سیستم‌ها هستند.

دستگاه های حضور و غیاب به چند بخش تقسیم می شوند. حتی دسته بندی دستگاه حضور و غیاب بیومتریک به چند بخش دیگر تقسیم می شود. 

قبل از آن که برای خرید اقدام کنید؛ ابتدا اطلاعات کافی از نوع، ویژگی، نحوه استفاده و مزایا و قیمت هر یک از سیستم‌های حضور و غیاب بدست آورید و سپس آن را تهیه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دستگاه های حضور و غیاب، می توانید مقاله ” راهنمای خرید دستگاه حضور و غیاب ” را مطالعه کنید. 

چه نوع دستگاه حضور و غیابی را برای سازمان خود انتخاب کنم؟

هر کدام از دستگاه های حضور و غیاب برای رفع نیازی در سازمان نقش دارد. بنا به نیاز سازمان خود می توانید انتخاب داشته باشید.

فرق دستگاه های حضور و غیاب با نرم افزار حضور و غیاب در چیست؟

نرم افزار های حضور و غیاب هزینه کمتری دارند و نیازی به دستگاه نخواهد داشت. اما دستگاه های حضور و غیاب سازماندهی بهتری دارد و برای شرکت های بزرگ مناسب تر است.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟