دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا

دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا چیست؟ کارایی سیستم حضور و غیاب تشخیص صدا چیست؟ انواع سیستم حضور و غیاب در سال‌های گذشته به بازار عرضه شده است. سیستم حضور غیاب تشخیص دهنده صدا یکی از این انواع است. شیوه کارکرد این دستگاه بدین صورت است که این دستگاه، با استفاده از شناسایی افراد اقدام هویت سنجی افراد می‌کند.

استفاده از این سیستم‌ها که با عنوان سیستم صدا سنج حضور و غیاب نیز شناخته می‌شود به دلیل نوع کارایی و همچنین کاربردی که دارند عموما برای مکان‌ها خاص هستند و کارایی زیادی برای محیط‌های عام مانند شرکت‌ها و ادارات ندارند.

در صورتی که برای انتخاب دستگاه حضور و غیاب دچار مشکل هستید و دوست دارید بهترین دستگاه حضور و غیاب را تهیه کنید کافی است با شماره‌های موجود در وب سایت میانپرداز تماس حاصل کنید.

دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا چیست؟

سیستم‌‌های گوناگونی برای حضور و غیاب ارائه شده است که یکی از جدیدترین سیستم‌های حضور غیاب را می‌توان سیستم حضور و غیاب تشخیص صدا در نظر گرفت. این سیستم با استفاده از پایگاه داده‌ای که درون خود دارد و با استفاده از روند تشخیصی که به وسیله الگوریتم‌های خود روی صدا انجام می‌دهد باعث می‌شود تا روند حضور و غیاب افراد انجام شود.

استفاده از این نوع دستگاه‌های حضور و غیاب آنچنان رایج و پرطرفدار نیست دلیل این موضوع را هم می‌توان در بهتر بودن دیگر روش‌های تشخیص هویت و استفاده دستگاه‌های حضور و غیاب تشخیص چهره، دستگاه‌های حضور و غیاب اثر انگشتی در نظر گرفت.

ویژگی‌های سیستم حضور و غیاب تشخیص صدا

از مهم‌ترین ویژگی این سیستم می‌توان به الگوریتم‌های تشخیص دهنده صدای قوی اشاره کرد. در این سیستم‌ها به دلیل آن که روند تشخیص صدا نیاز است که با دقت بالا و همچنین به خوبی انجام شود، استفاده از الگوریتم‌های هوش مصنوعی صدا ضروری و مهم است.

قیمت دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا

از جمله دلایل عدم استفاده از این سیستم حضور و غیاب برای ادارات و مکان‌های عمومی می‌توان به قیمت بالای این دستگاه اشاره کرد. قیمت دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا شاید چیزی 2 برابر یک دستگاه حضور و غیاب بیومتریک دیگر باشد که این موضوع باعث شده است که استقبال عملی از این نوع دستگاه نشود.

5/5 - (1 امتیاز)
مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Table of Contents
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟