دستگاه حضور و غیاب اسکن کف دست یکی از انواع دستگاه‌های حضور و غیاب است که از سیستم‌های بیومتریک برای سنجش هویت و حضور و غیاب افراد استفاده می‌کند.

استفاده از این شیوه حضور و غیاب در حال حاضر طرفداران زیادی ندارد و به دلیل پیچیدگی و همچنین گران بودن این دستگاه، فقط در مجموعه‌هایی با نوع کاربری متفاوت از این دستگاه‌ حضور و غیاب اسکن کننده کف دست استفاده می‌شود.

سیستم‌های حضور و غیاب بیومتریک عموما به دلیل آن که قابلیت هک کمتری نسبت به دیگر روش‌ها دارند، در مکان‌هایی که میزان امنیت بالا است استفاده از آن‌ها رایج است. شرکت میانپرداز ارائه دهنده انواع سیستم حضور و غیاب حرفه‌ای بیومتریک آماده ارائه انواع خدمات خرید و پس از فروش به شما همراهان گرامی است.

دستگاه حضور و غیاب اسکن کف دست چیست؟

سیستم‌های حضور و غیاب با تکنولوژی اسکن کف دست یکی از شیوه‌های بیومتریک برای شناسایی و حضور و غیاب افراد هستند. استفاده از دستگاه‌های حضور و غیاب اسکن کف دست به دلیل آن که گران هستند و صرفه اقتصادی برای مجموعه‌های کوچک با نوع کاربری خاص ندارند، معمولا از این دستگاه‌ها در این مجموعه‌ها خبری نیست و به جای آن در موارد خاص یا نوع کاربری خاص استفاده می‌شود.

ویژگی‌های دستگاه‌های حضور و غیاب اسکن کف دست

سیستم‌های حضور و غیاب اسکن کف دست عموما در مکان‌ها با کاربری خاص مورد استفاده قرار می‌گیرند، دلیل این استفاده را هم می‌توان در شیوه خاص هویت سنجی این سیستم در نظر گرفت.

  • سرعت بالا در پردازش و هویت سنجی
  • کیفیت عالی قطعات مورد استفاده
  • گارانتی و خدمات پس از فروش سیستم حضور و غیاب
  • و…

از مهم‌ترین ویژگی‌های این سیستم بیومتریک می‌توان به کیفیت بالا در هویت سنجی، عدم هک دستگاه حضور و غیاب و… بیان کرد.

قیمت دستگاه حضور و غیاب اسکن کننده کف دست

هزینه سیستم حضور و غیاب اسکن کف دست به پارامترهای گوناگونی وابسته است، از جمله این موارد می‌توان به شرکت تولید کننده، کیفیت دستگاه، نوع کاربرد، قطعات مورد استفاده و… اشاره کرد. برای دریافت لیست قیمت دستگاه حضور و غیاب اسکن کف دست کافی است همین حالا با شرکت میانپرداز تماس حاصل کنید.

دستگاه حضور و غیاب کف دست به چه صورت کار می‌کند؟

در بدنه اصلی دستگاه حضور و غیاب کف دست، دوربینی تهیه شده است. در هنگام راه‌اندازی سیستم، کارکنان باید دست خود را چند ثانیه در مقابل دوربین نگه دارند تا دستگاه، خطوط کف دست ایشان را شناسایی کرده و در هنگام ورود و خروج، اطلاعات آنان را ثبت کند.

به عبارتی دستگاه دیتای مربوط به اطلاعات این شخص را در حافظه خود ذخیره می‌کند و پس از ثبت اطلاعات، هر زمان که فرد دست خود را در مقابل دوربین قرار دهد، عملیات ساعت‌زنی اتفاق می‌افتد.

نحوه استفاده از دستگاه حضور و غیاب کف دست

استفاده از این دستگاه‌ کار بسیار راحتی است و فرد با قرار دادن دست در مقابل دوربین می‌تواند فرایند حضور و غیاب را از سر بگذارند.

همان‌طور که در بالا اشاره شد، این دستگاه نیاز به لمس فیزیکی ندارد و فقط با قرار گرفتن یک شی در مقابل دوربین آن، سنسورهای شناسایی فعال می‌شوند.

5/5 - (1 امتیاز)
مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Table of Contents
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟