دستگاه حضور و غیاب اسکن مغز و قلب چیست؟

دستگاه حضور و غیاب اسکن مغز و قلب (brain heart signals Attendance Device)با استفاده از سنسورهای قوی مغز و قلب کارکنان را اسکن می کند. اسکن جدید را با الگوی قبلی اسکن شده، تطبیق می دهد. دستگاه حضور و غیاب اسکن مغز و قلب، بسیار پیشرفته است و در دسته دستگاه حضور و غیاب بیومتریک قرار می گیرد. این دستگاه حضور و غیاب به دلیل پیشرفته بودن در حال محبوب شدن است.

کنترل تردد مطمئن و ایمن با دستگاه حضور و غیاب اسکن مغز و قلب

ابتدا باید در شرایطی ایمن و بهداشتی، تحت نظارت مستقیم بیمارستان و پزشکان، اسکن مغز و قلب کارمندان صورت پذیرد. البته در صورت تمایل کارفرما، می‌توان فقط از اسکن مغز، قلب و یا هردو، استفاده شود.

سپس این اطلاعات در نرم‌افزار مرتبط با دستگاه، ثبت می‌شوند و با هر بار عبور کارمندان و قرارگیری آنها در جلو دوربین ویژه‌ی این دستگاه، دوباره اسکن از مغز و قلب وی انجام می‌شود و با داده‌های از پیش ثبت شده، مطابقت داده می‌شوند. سیستم پس از بررسی این تطابق، حضور و یا خروج هر یک از کارمندان را ثبت می‌کند.

استفاده از این دستگاه‌ها و نرم‌افزارهای مرتبط با آن، امکانات زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد. سیستم پیچیده‌ی دستگاه حضور و غیاب اسکن قلب و مغز، شرایطی را فراهم می‌سازد که امکان سواستفاده از آن وجود ندارد و شما می‌توانید از نتیجه‌ی دستگاه، مطمئن باشید.

همچنین این دستگاه متناسب با قیمتی که دارد، کیفیت و گزینه‌های مناسب و خوبی را در اختیار شما می‌گذارد تا بتوانید به بهترین نحو، تردد کارمندان و پرسنل را تحت نظر داشته باشید. در صورتی که قصد خرید دستگاه حضور و غیاب اسکن مغز و قلب را دارید، وب سایت التون نتورک تمامی برند های این دستگاه را ارائه می دهد. 

مزایا دستگاه حضور و غیاب اسکن مغز و قلب

مزایا دستگاه حضور و غیاب اسکن مغز و قلب (Advantages of a heart scan attendance machine)، برای همه آشکار است. دستگاه حضور و غیاب اسکن مغز و قلب دارای سنسور هایی با دقت فوق العاده است که از هرنوع خطا یا هکی جلوگیری می کند. این نوع دستگاه، جزء دستگاه حضور و غیاب بیومتریک است که بسیار هوشمند طراحی شده است.

استفاده از این دستگاه برای کارمندان، نیاز به آموزش سنگین و پیچیده‌ای ندارد و شرایط راحتی را برای پرسنل فراهم می‌سازد. همچنین در استفاده از این مدل دستگاه حضور و غیاب، برخلاف سایر سیستم‌های کنترل تردد، امکان سواستفاده وجود ندارد و کارمندان نمی‌توانند با داشتن کارت یا رمز عبور همکاران خود، حضور آنها را ثبت کنند زیرا برای ثبت حضور توسط این دستگاه، حضور هر فرد، الزامی‌ست. در نتیجه، استفاده از سیستم کنترل حضور و غیاب اسکن مغز و قلب، شرایطی را فراهم می‌سازد تا کارفرمایان و صاحبین شرکت‌ها، از حضور واقعی کارمندان خود، مطمئن شوند و با خیالی آسوده به این سیستم اعتماد کنند.

کارکرد دستگاه های حضور و غیاب اسکن مغز و قلب به چه شکل است؟

دستگاه حضور و غیاب اسکن مغز و قلب با استفاده از سنسور های قوی خود، مدیریت ورود و خروج افراد را بر عهده می گیرد.

چگونه تشخیص دهیم که دستگاه حضور و غیاب اسکن مغز و قلب برای سازمان مناسب است؟

مقاله ” راهنمای خرید دستگاه حضور و غیاب اسکن مغز و قلب ” می تواند به شما راهنمایی های ارزشمندی بدهد.

دستگاه حضور و غیاب اسکن مغز و قلب ضرری برای کارکنان ندارد؟

خیر، این دستگاه هیچ گونه خطری در حین اسکن برای کارکنان به وجود نمی آورد

رنج قیمت دستگاه حضور و غیاب اسکن مغز و قلب چقدر است؟

قیمت دستگاه های حضور و غیاب اسکن مغز و قلب نسبت به دیگر دستگاه های حضور و غیاب بیشتر است.

5/5 - (1 امتیاز)
مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Table of Contents
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟