دستگاه حضور و غیاب اسکن مغز و قلب چیست؟

دستگاه حضور و غیاب اسکن مغز و قلب (brain heart signals Attendance Device)با استفاده از سنسورهای قوی مغز و قلب کارکنان را اسکن می کند. اسکن جدید را با الگوی قبلی اسکن شده، تطبیق می دهد. دستگاه حضور و غیاب اسکن مغز و قلب، بسیار پیشرفته است و در دسته دستگاه حضور و غیاب بیومتریک قرار می گیرد. این دستگاه حضور و غیاب به دلیل پیشرفته بودن در حال محبوب شدن است.

کنترل تردد مطمئن و ایمن با دستگاه حضور و غیاب اسکن مغز و قلب

ابتدا باید در شرایطی ایمن و بهداشتی، تحت نظارت مستقیم بیمارستان و پزشکان، اسکن مغز و قلب کارمندان صورت پذیرد. البته در صورت تمایل کارفرما، می‌توان فقط از اسکن مغز، قلب و یا هردو، استفاده شود.

سپس این اطلاعات در نرم‌افزار مرتبط با دستگاه، ثبت می‌شوند و با هر بار عبور کارمندان و قرارگیری آنها در جلو دوربین ویژه‌ی این دستگاه، دوباره اسکن از مغز و قلب وی انجام می‌شود و با داده‌های از پیش ثبت شده، مطابقت داده می‌شوند. سیستم پس از بررسی این تطابق، حضور و یا خروج هر یک از کارمندان را ثبت می‌کند.

استفاده از این دستگاه‌ها و نرم‌افزارهای مرتبط با آن، امکانات زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد. سیستم پیچیده‌ی دستگاه حضور و غیاب اسکن قلب و مغز، شرایطی را فراهم می‌سازد که امکان سواستفاده از آن وجود ندارد و شما می‌توانید از نتیجه‌ی دستگاه، مطمئن باشید.

همچنین این دستگاه متناسب با قیمتی که دارد، کیفیت و گزینه‌های مناسب و خوبی را در اختیار شما می‌گذارد تا بتوانید به بهترین نحو، تردد کارمندان و پرسنل را تحت نظر داشته باشید. در صورتی که قصد خرید دستگاه حضور و غیاب اسکن مغز و قلب را دارید، وب سایت التون نتورک تمامی برند های این دستگاه را ارائه می دهد. 

دستگاه حضور و غیاب اسکن مغز و قلب ضرری برای کارکنان ندارد؟

خیر، این دستگاه هیچ گونه خطری در حین اسکن برای کارکنان به وجود نمی آورد

رنج قیمت دستگاه حضور و غیاب اسکن مغز و قلب چقدر است؟

قیمت دستگاه های حضور و غیاب اسکن مغز و قلب نسبت به دیگر دستگاه های حضور و غیاب بیشتر است.

5/5 - (1 امتیاز)
مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Table of Contents
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟