گیت کنترل تردد نگهبانی چیست

گیت کنترل تردد نگهبانی چیست؟ کاربرد گیت‌های کنترل تردد نگهبانی چیست؟ از یک گیت کنترل تردد برای نگهبانی باید چه انتظاراتی داشت؟

گیت‌های نگهبانی که در انواع مختلفی طراحی و تولید می‌شوند، عموما برای مناطق حساس استفاده می‌شود. عموما این نوع از گیت‌ها به دلیل آن که سطح خاصی از امنیت را برای محیط نصب شده تامین می‌کنند، با عنوان گیت کنترل کننده نگهبانی یاد می‌شوند. این گیت‌ها یک مزیت عمده نسبت به دیگر گیت‌ها دارند و آن هم حفظ تامین امنیت این نوع از گیت‌ها است.

تعرفه گیت کنترل تردد نگهبانی با توجه به نوع برند، شرکت تولید کننده، نوع خود گیت، میزان کارکرد گیت، سرخود بودن دستگاه کنترل تردد و موارد دیگر است، اما شما می‌توانید با صرف هزینه‌ای بالغ بر 3 میلیون تومان یک گیت برای نگهبانی از محیط مورد نظر خود سفارش دهید.

شرکت آلتون نتورک یکی از شرکت‌های فعال در حوزه تولید انواع گیت کنترل تردد به ویژه انواع گیت کنترل تردد نگهبانی آماده ارائه مشاوره رایگان در رابطه با خرید گیت نگهبانی است، در صورت نیاز به خرید یا مشاوره قبل از خرید کافی است با شماره‌های موجود در وب سایت تماس حاصل کنید.

گیت کنترل تردد نگهبانی چیست؟

تاریخچه فعالیت‌های درآمدی بشر را در نظر بگیرید.

از گذشته تاکنون کارفرمایان و مدیران در کسب و کارهای مختلف، همواره بدنبال استفاده از شیوه‌های خاص و منحصر بفرد بودند تا بتوانند با صرف هزینه کمتر، به منافع بیشتر رسیده و انجام فرآیندهای کاری خود را با سهولت هرچه بیشتر همراه سازند.

با وقوع انقلاب صنعتی و رشد و پیشرفت تکنولوژی و ورود تکنولوژی به عرصه‌های مختلف زندگی افراد در جوامع مختلف صنعتی یا غیر صنعتی، رفته رفته منابع انسانی متعدد، جای خود را به ابزار‌های پیشرفته دادند که به موجب آن، دقت در فعالیت‌ها بطور چشمگیری افزایش یافت.

امکان خطا در فعالیت‌های متنوع و مختلف که از ابزارهای پیشرفته استفاده نمی‌کنند از بین رفت؛ یا به حداقل ترین حالت ممکن رسید.

انواع گیت کنترل تردد نگهبانی

انواع گیت کنترل تردد نگهبانی شامل

  • گیت کنترل تردد شیشه ای
  • گیت کنترل تردد میله ای
  • گیت کنترل تردد با کاربری خاص
  • گیت کنترل تردد تمام قد

و.. می‌باشد.

هنگام مراجعه به یک بیمارستان، اولین مرکز پاسخگویی که با آن مواجه خواهید شد؛ اتاق نگهبانی یا حراست آن مجموعه می‌باشد که مهم‌ترین وظیفه افراد حاضر در اتاق نگهبانی، مدیریت و ثبت انواع ورود و خروج افراد به مجموعه می‌باشد.

حتما متوجه شدید که تعداد افراد زیادی در اتاق نگهبانی مشغول به انجام وظیفه هستند تا از بروز هرگونه خطا و تنش جلوگیری کنند.

اما با توجه به تمام موارد لحاظ شده به قصد ایجاد امنیت و رعایت نظم حاکم در محیط بیمارستان، همچنان بی نظمی‌های متعددی در سطح محیط و در اوقات مختلف مشاهده می‌شود.

به نظر شما راهکار مناسب برای ایجاد نظم در این محیط چه می‌تواند باشد؟

آیا می‌توان مجددا نسبت به استخدام افراد بیشتر اقدام نمود؟

انتخاب هوشمندانه این است که از ابزارهای مفید و کارآمد در راستای رفع نیاز خود بهره ببرید.  بهترین انتخاب نیز می‌تواند شامل گزینه‌هایی باشد که با کمترین احتمال بروز خطا در هنگام انجام فعالیت مورد نظر همراه باشد.

کارشناسان ما در این راستا تلاش نموده اند تا با بهره گیری از تمام امکانات موجود، در راستای از بین بردن و رفع نیازها و مشکلات موجود در زمینه کنترل تردد افراد و ثبت ورود و خروج پرسنل با بهره گیری و ساخت انواع دستگاه‌های ثبت تردد و کنترل تردد افراد با ویژگی‌های متفاوت که بتوانند در محیط مورد نظر شما مشتریان گرانقدر به کار گرفته شود، به قصد خدمت‌گذاری، اقدام به ساخت و فروش انواع محصولات مورد نیاز در زمینه کنترل تردد فعالیت نمایند.

گیت کنترل تردد نگهبانی یکی از انواع گیت‌های حفاظتی است که بیشتر در محیط‌هایی مورد استفاده قرار می‌گیرد که حفظ امنیت در آن محیط از مهم‌ترین کارها است.

گیت‌های نگهبانی را می‌توانید در مجلس، شرکت‌های امنیتی، محیط‌های حساس و هر منطقه‌‌ای که نیاز به حساسیت بالا باشد به خوبی مشاهده کنید.

توجه داشته باشید که گیت‌های تردد نگهبانی خود دارای انواع مختلفی است که هر کدام از این محصولات محدود کننده تردد دارای سطح خاصی از کنترل تردد است.

استفاده کردن از یک گیت نگهبانی امنیت صد در صدی محیط مورد نظر را برایتان به ارمغان خواهد آورد.

مزیت گیت‌های کنترل تردد نگهبانی

استفاده از گیت کنترل تردد در فضاها و مجموعه‌هایی که نیازمند کنترل دقیق رفت و آمد افراد هستند، از جمله پرکاربردترین ابزارها شناخته شده و تاکنون کمک بسیار شایانی به این امر در انواع فضاهای حساس و نیمه حساس نموده است.

استفاده از گیت کنترل تردد باعث می‌شود تا در هزینه‌های جاری صرفه جویی کرده و در بحث نیروی انسانی و بررسی کارکرد پرسنل تجربه متفاوت، دقیق و آسانی را داشته باشید.

 یکی از پرکاربردترین موارد استفاده از گیت کنترل تردد، گیت کنترل تردد دژبانی یا گیت مدیریت تردد افراد نگهبانی می‌باشد.

استفاده از گیت کنترل تردد نگهبانی، وابسته به مکان مورد نظر می‌تواند باعث شود تا با استفاده از نیروی انسانی کمتر و به حداقل رساندن احتمال خطای انسانی در ثبت تردد و کنترل دسترسی افراد، فعالیت کنترل سطح دسترسی مراجعه کنندگان اعم از پرسنل، ارباب رجوع و… بهینه سازی شده و فعالیت کنترل تردد با اعمال حساسیت بیشتری بر روی آمد و شد افراد در مکان مورد نظر انجام پذیرد.

با آن که تمامی گیت‌های تولیدی برند آلتون نتورک سطح مطلوبی از امنیت را ایجاد می‌کنند، اما  بزرگ‌ترین مزیت گیت‌های کنترل کننده نگهبانی تولیدی برند آلتون نتورک را می‌توان سطح فوق العاده بالای امنیتی نسبت به دیگر رقبا و همچنین دیگر انواع گیت‌ها در نظر گرفت.

علاوه بر حفظ امنیت، گیت‌های نگهبانی در نوع سیستم کنترل تردد سرخود، این امکان را به استفاده کننده می‌دهند که در یک مکان کوچک و تنها با استفاده از یک گیت، به خوبی بتوانند نگهبانی با میزان امنیت بالایی را برای آن محیط به ارمغان بیاورند.

قیمت گیت کنترل کننده تردد نگهبانی

هزینه گیت کنترل تردد نگهبانی وابسته به نوع آن و همچنین شرکت تولید کننده آن می‌تواند متفاوت در نظر گرفته شود، اما در حالت کلی می‌توان یک گیت نگهبانی با کیفیت را با قیمتی حدود 2.000.000 تومان در بازار تهیه کرد. توجه داشته باشید که تنها یک گیت نگهبانی خالی این قیمت است و سیستم کنترل کننده تردد آن هزینه جداگانه‌ای خواهد داشت.

خرید و سفارش گیت کنترل تردد برای نگهبانی

در صورتی که برای منطقه مسکونی، اداره، شرکت یا هر مکانی برای افزایش امنیت نیاز به گیت کنترل تردد دارید، استفاده از گیت‌های کنترل کننده تردد نگهبانی بهترین گزینه است، شرکت آلتون نتورک تولید کننده انواع گیت‌های کنترل تردد نگهبانی آماده ارائه خدمات حرفه‌ای به شماست. برای راهنمایی قبل از خرید و همچین سفارش به صورت آنلاین کافی است با شماره‌های موجود در وب سایت آلتون نتورک با ما تماس حاصل کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Table of Contents
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟