دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره یکی از انواع دستگاه‌های حضور و غیاب است که امروزه کاربرد فراوانی با وجود بیماری کرونا پیدا کرده است.

سیستم حضور و غیاب تشخیص چهره به دلیل آن که یکی از روش‌های نوین تشخیصی برای حضور و غیاب است و همچنین هنگام استفاده از آن کمترین میزان خطا وجود دارد، در اکثر شرکت‌ها و ادارات می‌توان استفاده از این دستگاه را به خوبی مشاهده کرد.

قیمت دستگاه حضور و غیاب تشخیص دهنده چهره به پارامترهای گوناگونی وابسته است، از شرکت تولید کننده گرفته تا نوع کارایی و امکانات دستگاه، به همین منظور پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید دستگاه حضور و غیاب حرفه‌ای تشخیص چهره از امکانات و نیازمندی‌های خود به خوبی آگاه باشید تا بتوانید دستگاه مناسب و بهتری تهیه کنید.

بهترین دستگاه حضور و غیاب حضور تشخیص چهره را از شرکت میان پرداز بخواهید. برای دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره چیست؟

سیستم حضور و غیاب تشخیص چهره میانپرداز یکی از بهترین و عالی‌ترین سیستم‌های حضور و غیابی است که می‌توانید در اختیار داشته باشید.

این سیستم با دارا بودن یک دوربین توانایی تشخیص چهره افراد به خوبی است.

دستگاه‌های حضور و غیاب تشخیصی چهره به دلیل آن که میزان خطای به شدت پایینی دارند یه سیستم عالی و مناسب برای استفاده در تمامی ادارات و مجموعه‌های مختلف هستند. برندهای دستگاه حضور و غیاب متفاوت است که وابسته به نوع برند قیمت و هزینه متفاوتی را در بر خواهند داشت.

ویژگی‌های سیستم حضور و غیاب تشخیص چهره

سیستم‌های حضور و غیاب تشخیص چهره دارای انواع مختلفی هستند که ار کدام دارای ویژگی‌ها و امکانات مختلفی‌اند. انتخاب یک سیستم حضور و غیاب تشخیص چهره به پارامترها و موارد گوناگونی وابسته است که وابسته به نوع کارایی و محل مورد استفاده این دستگاه‌ها می‌تواند متفاوت انتخاب شوند.

از جمله مهم‌ترین ویژگی یک سیستم حضور و غیاب که با روش تشخیص چهره کار می‌کند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • استفاده از الگوریتم‌های هوش مصنوعی
 • امنیت بسیار بالا
 • سیستم هوشمند تشخیص چهره
 • مجهز به نرم افزار حضور و غیاب حرفه‌ای
 • خدمات پس از فروش دستگاه حضور و غیاب کامل
 • و…

وابسته به آن که نوع دستگاه حضور و غیاب شما چیست و چه کارایی مد نظر شماست، نوع ویژگی‌ها و همچنین امکانات این دستگاه حضور و غیاب شناسایی کننده چهره می‌تواند متفاوت در نظر گرفته شود. در صورت نیاز به راهنمای بیشتر می‌توانید با مشاوران شرکت میانپرداز تماس حاصل کنید.

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره با ماسک

با وجود همه‌گیری کرونا و لزوم استفاده از ماسک، استفاده از دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره با ماسک به یک ضرورت تبدیل شده است. شرکت میانپرداز با ارائه انواع دستگاه حضور و غیاب توانسته است به عنوان بهترین شرکت تولید کننده دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره با ماسک شناسایی شود.

استفاده از الگوریتم‌های تشخیص فاصله میان دو ابرو و همچنین شناسایی چشم، اولین و بهترین الگوریتمی است که می‌تواند روند کاری این سیستم حضور و غیاب را برای شما تشریح کند.

استفاده از الگوی خاص چشم و فاصله بین دو ابرو می‌تواند روند تشخیصی برای این دستگاه‌ها را ممکن سازد.

در صورتی که نیاز به راهنمایی در رابطه با خرید دستگاه حضور  و غیاب تشخیص چهره با ماسک را دارید کافی است همین حالا با ما تماس حاصل کنید.

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره با ماسک چیست؟

سیستم حضور و غیاب تشخیص دهنده چهره با ماسک یکی از انواع دستگاه حضور و غیاب است، سیستم حضور و غیاب تشخیص چهره که در این دستگاه به کار رفته است به صورتی است که توانایی  تشخیص و هویت سنجی کاربران حتی از زمانی که کاربر ماسک روی صورت دارد، امکان پذیر است.

استفاده از این نوع سیستم از زمان همه‌گیری کرونا شدت گرفت که همین موضوع باعث فروش بیش از اندازه این دستگاه در جهان و ایران شده است.

این سیستم دارای ویژگی‌های مختلفی است که از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به موارد نام برده شده در ادامه اشاره کرد.

ویژگی‌های سیستم حضور و غیاب با تشخیص ماسک

 • استفاده از الگوریتم تشخیصی قوی و مناسب
 • استفاده به صورت ترکیبی
 • قدرت پاسخگویی و سرعت بالا
 • دارای آداپتور قوی
 • قابلیت تعریف 1000 عدد چهره
 • قابلیت تعریف 1000 اثر انگشت
 • دارای قابلیت کارت خوان
 • دارای پورت ارتباطی وای فا
 • جنس بدنه از پلاستیک فشرده
 • دارای منوی فارسی و انگلیسی

قیمت دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

سیستم‌های حضور و غیاب تشخیص چهره دارای قیمت‌های متفاوتی نسبت به نوع کارایی و همچنین امکانات هستند اما در حالت کلی می‌توان گفت که هزینه دستگاه حضور و غیاب به پارامترهای گوناگونی وابسته است که از جمله این موارد را می‌تواند در لینک قبل مشاهده کنید.

یک سیستم حضور و غیاب چهره چیزی حدود 1.000.000 تومان تا 5.000.000 تومان هزینه در برخواهد داشت.

5/5 - (1 امتیاز)
مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Table of Contents
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟