انواع دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا

 انواع دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا(types Attendance voice recognition device) چیست؟ بهترین دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا کدام است؟  آیا با مدل‌های دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا آشنایی دارید؟ در مقاله ” دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا چیست ”  مواردی را بیان کردیم. در این محتوا ذکر کرده ایم که اگر قصد خرید دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا دارید کافی است؛ مقاله راهنمای خرید دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا را مورد بررسی و مطالعه قرار دهید.دستگاه های حضور و غیاب انواع مختلفی دارند که هر کدام از آنها مناسب یک شرکت است. در صورتی که قصد بررسی دیگر مدل هارا دارید، مقاله ” راهنمای خرید دستگاه های حضور و غیاب” می تواند به شما کمک کند. در این مقاله قصد داریم در رابطه با 2 نوع از انواع دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا اطلاعاتی را برای شما بیان کنیم. 

انواع دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا

به طور کلی دستگاه های حضور و غیاب تشخیص صدا در دسته دستگاه های بیومتریک قرار می گیرد. این دستگاه‌ها در 2 نوع متفاوت تهیه و به بازار عرضه می‌شوند که عبارت‌اند از:

دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا بر اساس الگوی صدا

نوع اول از دستگاه‌ حضور و غیاب تشخیص صدا به الگوی صدای فرد حساسیت نشان می‌دهند به عبارتی صدای ضبط شده توسط کارکنان را برداشته و الگوی صدای ایشان را دنبال می‌کند.

به بیان بهتر کارکنان نیازی نیست تا جمله خاصی را بیان کنند بلکه باید جمله‌ای فی‌البداهه بگویند تا دستگاه صدای آنان را بررسی کرده و ورود یا خروج ایشان را به ثبت برساند.

دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا بر اساس صدا و جمله اول

نوع دوم از دستگاه‌ حضور و غیاب تشخیص دهنده صدا، به صدای فرد حساسیت نشان می‌دهند اما محدودیتی در آن‌ها وجود دارد! به عبارتی کارکنان برای استفاده از این نوع دستگاه‌ها باید همان جمله ضبط شده توسط دستگاه را برای ثبت ورود یا خروج از مجموعه به کار ببرند.

به عنوان مثال اگر یکی از کارکنان مجموعه، جمله «من کارمند هستم» را در دستگاه ضبط کرده باشد، لازم است تا پایان برای ثبت حضور و غیاب خود از همین جمله استفاده کند تا احراز هویت وی به درستی انجام شود.

در صورتی که قصد خرید و سفارش دستگاه های حضور و غیاب را دارید، می توانید برند دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا را انتخاب کنید و در وب سایت التون نتورک ثبت کنید.

چگونه می توان دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا را سفارش داد؟

وب سایت التون نتورک امکان خرید اینترنتی را برای شما فراهم کرده است.

کدام نوع از دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا بهتر است؟

دستگاه های تشخیص صدا، تنها در روش استفاده متفاوت هستند. از نظر کیفیت و کاربرد در یک رنج قرار می گیرند.

5/5 - (1 امتیاز)
مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Table of Contents
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟