انواع دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا

 انواع دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا کدام است؟ بهترین دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا کدام است؟ مدل‌های دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا کدام است؟ در مقاله دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا چیست مواردی را بیان کردیم. گفتیم که اگر قصد خرید دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا دارید کافی است مقاله راهنمای خرید دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا را مورد بررسی و مطالعه کنید.  در این مقاله قصد داریم در رابطه با 2 نوع از انواع دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا اطلاعاتی را برای شما بیان کنیم. این دستگاه‌ها در 2 نوع متفاوت تهیه و به بازار عرضه می‌شوند که عبارت‌اند از:

دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا بر اساس الگوی صدا

نوع اول از دستگاه‌ حضور و غیاب تشخیص صدا به الگوی صدای فرد حساسیت نشان می‌دهند به عبارتی صدای ضبط شده توسط کارکنان را برداشته و الگوی صدای ایشان را دنبال می‌کنند.

به بیان بهتر کارکنان نیازی نیست تا جمله خاصی را بیان کنند بلکه باید جمله‌ای فی‌البداهه بیان کنند تا دستگاه صدای آنان را بررسی کرده و ورود یا خروج ایشان را به ثبت برساند.

دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا بر اساس صدا و جمله اول

نوع دوم از دستگاه‌ حضور و غیاب تشخیص دهنده صدا، به صدای فرد حساسیت نشان می‌دهند اما محدودیتی در آن‌ها وجود دارد! به عبارتی کارکنان برای استفاده از این نوع دستگاه‌ها باید همان جمله ضبط شده توسط دستگاه را برای ثبت ورود یا خروج از مجموعه به کار ببرند.

به عنوان مثال اگر یکی از کارکنان مجموعه، جمله «من کارمند هستم» را در دستگاه ضبط کرده باشد، لازم است تا پایان برای ثبت حضور و غیاب خود از همین جمله استفاده کند تا احراز هویت وی به درستی انجام شود.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟