قیمت نرم افزار حضور و غیاب

قیمت نرم افزار حضور و غیاب چقدر است؟ تعرفه یک نرم افزار حضور و غیاب مناسب به چه پارامترهایی وابسته است؟ در این مطلب از شرکت آلتون نتورک قصد داریم در رابطه با هزینه یک نرم افزار حضور و غیاب و دلایل قیمت گذاری آن اطلاعاتی را بیان کنیم.

پارامترها و موارد مختلفی وجود دارد که باعث می‌شود نرخ نرم افزار حضور و غیاب تعیین شود، از نوع شرکت طراحی کننده، نوع نرم افزار و کارایی نرم افزار. توجه داشتن به این پارامترها می‌تواند باعث شود که یک نرم افزار حرفه‌ای تهیه کنید.

پارامترهای تاثیرگذار در قیمت نرم افزار حضور و غیاب

موارد و پارامترهای گوناگونی وجود دارد که می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در هزینه یک نرم افزار حضور و غیاب حرفه‌ای داشته باشد. در ادامه به این پارامترها می‌پردازیم.

شرکت تولید کننده

یکی از مهم‌ترین مواردی که می‌تواند باعث بالا رفتن نرخ نرم افزار حضور و غیاب شود، شرکت تولید کننده آن است. به نوعی می‌توان گفت برند دستگاه حضور و غیاب یا همان برندی که تولید کننده نرم افزار را بر عهده دارد، می‌تواند تاثیر مستقیمی روی دستگاه حضور و غیاب و هزینه نرم افزار حضور و غیاب داشته باشد.

به عنوان مثال شرکت افق فراویژن، شرکت ماداکتو یا دیگر شرکت‌های تولید کننده نرم افزار حضور و غیاب، هزینه متفاوتی نسبت به شرکت آلتون نتورک برای طراحی و ساخت نرم افزار حضور و غیاب دریافت می‌کنند.

نوع کارایی نرم افزار

کارایی نرم افزار حضور و غیاب می‌تواند متفاوت باشد، به عنوان مثال نرم افزار حضور و غیاب آلتون نتورک، کارایی‌های متفاوت‌تری نسبت به دیگر برندهای تولید کننده دارد.

در حالت کلی نوع کارایی و همچنین ویژگی یک نرم افزار حضور و غیاب می‌تواند باعث شود که هزینه نرم افزار حضور و غیاب به میزان قابل توجه‌ای افزایش پیدا کند.

نوع نرم افزار

نرم افزارهای حضور و غیاب دارای انواع مختلفی هستند، نرم افزار حضور و غیاب اندروید، نرم افزار حضور و غیاب ای او اس، نرم افزار حضور و غیاب تحت وب، نرم افزار حضور و غیاب تحت شبکه و… . وابسته به آن که نوع نرم افزار شما چیست، هزینه قابل پرداخت برای خرید نرم افزار حضور و غیاب می‌تواند متفاوت در نظر گرفته شود.

خدمات پشتیبانی پس از فروش

مورد دیگر خدمات پشتیبانی و پس از فروش است. عموما نرم افزارهای کمی را می‌توانید پیدا کنید که خدمات پشتیبانی و رفع مشکل به همراه داشته باشند. شرکت آلتون نتورک ارائه دهنده انواع نرم افزارهای حضور و غیاب، با پشتیبانی از خدمات نرم افزاری، به عنوان بهترین شرکت در این حوزه شناخته می‌شود.

قیمت نرم افزار حضور و غیاب آلتون نتورک

هزینه نرم افزار حضور و غیاب آلتون نتورک، چیزی حدود 1.000.000 تومان است. برای دریافت قیمت دقیق کافی است با شماره‌های موجود در وب سایت تماس حاصل کنید. همکاران ما در واحد مشاوره و فروش اطلاعات کافی در رابطه با قیمت نرم افزار حضور و غیاب و همچنین دریافت لیست قیمت نرم افزار حضور و غیاب شما را راهنمای خواهند کرد.

5/5 - (1 امتیاز)
مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Table of Contents
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟