نمایش یک نتیجه

دستگاه حضور و غیاب لمسی تایگر

دستگاه حضور و غیاب لمسی تایگر انواع مختلفی از دستگاه های ورود و خروج را در بر می‌گیرد. سیستم های حضور و غیاب لمسی از دسته دستگاه های بیومتریک است. دستگاه های حضور و غیاب لمسی طبق ویژگی‌های شخصی هر فرد کار می‌کند. برای مثال برخی از این دستگاه ها بر اساس اسکن کف دست، اثرانگشت، تشخیص چهره و … بررسی می کنند. هر کدام از این دستگاه ها بر اساس ویژگی و نیاز شرکت قیمت های مختلفی دارند. رنج قیمت دستگاه های حضورغیاب لمسی نسبت به برند مربوطه از 3 تا 9 میلیون تومان متغیر است. قیمت دستگاه حضور و غیاب لمسی تایگر حدود 3 میلیون تومان است. استفاده از دستگاه های حضور و غیاب لمسی، سرعت العمل را در ورود و خروج کاربران بالا می برد و از تجمع و شلوغی مقابل دستگاه جلوگیری می کند. کیفیت دستگاه های حضور و غیاب بیومتریک بسیار بالاست و امکان هک شدن یا جعل را به شدت پایین آورده است. وب سایت آلتون نتورک امکان سفارش دستگاه های حضور و غیاب لمسی را برای شما ایجاد کرده است.

خرید دستگاه‌های حضور و غیاب لمسی برند تایگر

در صورتی که سرعت العمل و امنیت بالا برای شما اهمیت دارد، خرید دستگاه های حضور و غیاب لمسی تایگر را به شما پیشنهاد می دهیم.

قیمت سیستم‌های حضور غیاب لمسی تایگر

قیمت دستگاه های حضور غیاب لمسی تایگر حدود 3 میلیون تومان است. برای خرید بهتر و مناسب‌‌تر کافی است مقاله راهنمای خرید دستگاه حضور و غیاب را مورد مطالعه قرار دهید.

 خرید اینترنتی دستگاه حضور غیاب لمسی برند تایگر

اگر قصد خرید اینترنتی دستگاه حضور و غیاب لمسی تایگر را دارید، می توانید به راحتی و با اطمینان خاطر از آلتون نتورک خرید کنید.

سفارش دستگاه‌های لمسی حضور غیاب تایگر

جهت ثبت سفارش دستگاه حضور و غیاب لمسی، می توانید محصول را به سبدخرید خود اضافه کنید. توجه داشته باشید که به همراه این سفارش یک برنامه حضور و غیاب رایگان ارائه خواهد شد.

دستگاه حضور و غیاب لمسی تایگر