نمایش یک نتیجه

دستگاه حضور و غیاب پانچی تایگر

دستگاه حضور و غیاب پانچی تایگر از سری دستگاه های ساده است. دستگاه­های پانچی نسبت به دیگر سیستم ها امکانات کمتری دارد. سیستم حضور و غیاب پانچی جزء نسخه­های اولیه ساخته شده توسط برند تایگر است. نحوه عملکرد دستگاه های حضور و غیاب پانچی بسیار ساده است و فقط ساعت ورود و خروج کارمندان را در اختیار شما خواهد­گذاشت. وب سایت آلتون نتورک دستگاه­‌های ورود و خروج پانچی را ارائه می­دهد. برای خرید دستگاه های حضوروغیاب پانچی می­توانید از طریق سایت آلتون نتورک سفارش خود را ثبت کنید. توجه داشته باشید؛ امروزه دستگاه­های حضور و غیاب پانچی، جای خود را به سیستم های حضور و غیاب اثرانگشتی داده­اند. سیستم پانچی تایگر دارای ظرفیت های مختلفی است که بنا به نیاز شرکت خود می­توانید تهیه کنید. حدود قیمت دستگاه های حضور و غیاب تایگر پانچی، 3 تا 12 میلیون تومان است.

خرید دستگاه حضور و غیاب پانچی تایگر

اگر تنها نیاز به کنترل ورود و خروج کارکنان خود را دارید، با خرید دستگاه حضور و غیاب پانچی تایگر، می­توانید بررسی های لازم را انجام دهید.

البته توجه داشته باشید که این مدل دستگاه‌های حضور و غیاب از رده خارج شده‌اند و در حال حاضر می‌توان به دستگاه حضور و غیاب بایومتریک فکر کرد.

قیمت سیستم‌های حضور و غیاب تایگر

با تولید کمتر دستگاه­های حضور و غیاب پانچی، قیمت آنها رو­به افزایش است. رنج قیمت دستگاه حضورو غیاب پانچی بین 3 تا 12 میلیون تومان است.

خرید اینترنتی دستگاه‌های حضور و غیاب پانچی شرکت تایگر

برای خرید اینترنتی سیستم های حضوروغیاب تایگر پانچی می­توانید در وب سایت آلتون­نتورک ثبت سفارش کنید.

در مقاله راهنمای خرید دستگاه حضور و غیاب  به صورت کامل در رابطه با راهنمای خرید دستگاه حضور و غیاب پانچی اطلاعاتی بیان کرده‌ایم.

سفارش دستگاه پانچی تایگر

در صورتی که قصد خرید این محصول را دارید، می­توانید از طریق وب­سایت آلتون نتورک سفارش دستگاه پانچی تایگر خود را انجام دهید. شما در کنار خرید دستگاه حضور و غیاب تایگر، یک سامانه حضور و غیاب حرفه‌ای دریافت خواهید.

دستگاه حضور و غیاب پانچی تایگر