نمایش یک نتیجه

دستگاه حضور و غیاب ترکیبی تایگر

دستگاه حضور و غیاب ترکیبی تایگر، تلفیقی از چند نوع دستگاه حضور و غیاب است. دستگاه های حضور و غیاب ترکیبی، مجهز به چند سنسور مختلف هستند و به نوعی بسیار پیشرفته عمل می کنند. دستگاه ترکیبی حضور و غیاب از دستگاه حضور و غیاب پانچی و رمزی بسیار حرفه ای تر است. این دستگاه حضور و غیاب امکان ثبت ورود و خروج کاربر را به چند روش فراهم کرده است. این موضوع موجب دقت بالای دستگاه می شود. پیشرفته بودن این دستگاه به حدی است که کارکنان می توانند تعیین کنند که از چه روشی احراز هویت انجام شود. نحوه استفاده از این دستگاه بسیار ساده و آسان است و نیاز به دانش خاصی ندارد. رنج قیمت دستگاه های حضور و غیاب ترکیبی بین 3 تا 10 میلیون تومان است. سفارش دستگاه حضوروغیاب ترکیبی خودرا می توانید از طریق وب سایت التون نتورک ثبت کنید.

خرید دستگاه ثبت تردد کارمندان ترکیبی تایگر

خرید دستگاه حضور و غیاب ترکیبی تایگر این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند تا به‌دلخواه نوع احراز هویت خود را مشخص کنند.

در زمان خرید، شرکت تایگر یک نرم افزار حضور و غیاب حرفه‌ای به شما ارائه می‌دهد.

قیمت دستگاه حضور و غیاب ترکیبی تایگر

قیمت دستگاه حضور و غیاب ترکیبی تایگر حدود ۷ میلیون تومان تعیین شده است. توجه داشته باشید که این دستگاه‌های حضور و غیاب مانند سیستم حضور و غیاب بایومتریک قابلیت‌های مخلتف داشته باشد قیمت آن نیز افزایش خواهد داشت.

خرید اینترنتی دستگاه ترکیبی حضور و غیاب برند تایگر

جهت خرید اینترنتی دستگاه حضوروغیاب ترکیبی تایگر می توانید سفارش خود را در سایت ثبت کنید.

البته خواندن مقاله راهنمای خرید دستگاه حضور و غیاب  به شما کمک خواهد کرد که در مدت زمان کوتاهی بتوانید انتخاب مناسب‌تری داشته باشید.

سفارش دستگاه حضور و غیاب ترکیبیاز شرکت تایگر

درصورتی‌که قصد خرید و سفارش دستگاه حضور و غیاب ترکیبی تایگر را دارید، می‌توانید در وب‌سایت التون نتورک ثبت کنید.

دستگاه حضور و غیاب ترکیبی تایگر