نمایش یک نتیجه

دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی تایگر

دستگاه حضوروغیاب اثر انگشتی تایگر یکی از انواع دستگاه حضوروغیاب بیومتریک است. این دستگاه با کارکرد تشخیص اثر انگشت توانسته است جزء پرفروش‌ترین دستگاه‌های حضور غیاب برند تایگر باشد. دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی تایگر، یکی از بهترین دستگاه‌های حضوروغیاب در جهت تشخیص اثر انگشت است که از الگوریتم پیشرفته و دقیقی استفاده می‌کند.

همچنین برند تایگر، سعی کرده محصولات با کیفیتی را در اختیار مدیران قرار دهد، تا نظارت آسان‌تری بر ورود و خروج کارکنان صورت بگیرد. بیومتریک بودن دستگاه حضوروغیاب تایگر را می‌توان به‌عنوان مزیتی دیگر لحاظ کرد. این دستگاه علاوه بر اثر انگشت، عملیات تشخیص چهره را هم انجام می‌دهد. به علت دقت و کیفیت بالای برند تایگر، تشخیص چهره حتی با لنز یا عینک هم به‌درستی انجام می‌شود.

برای خرید دستگاه بیومتریک تایگر می‌توانید سفارش خود را از طریق سایت آلتون نتورک ثبت کنید. رنج قیمت دستگاه حضور غیاب تایگر بین 2 تا 7 میلیون تومان است. پس از خرید اینترنتی محصول و ثبت سفارش، در سریع‌ترین زمان ممکن شرایط تحویل کالا فراهم خواهد شد.

خرید دستگاه حضور ­و غیاب اثر انگشتی تایگر

با خرید دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی تایگر، می‌توانید نظارت کاملی بر ورود و خروج کارمندان داشته باشید.

قیمت دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی برند تایگر

سیستم های حضورغیاب این برند قیمت‌های متفاوتی دارد. قیمت دستگاه حضور غیاب اثرانگشتی برند تایگر حدود 3 میلیون تومان است.

خرید اینترنتی سیستم حضور و غیاب تایگر مدل اثر انگشتی

جهت خرید اینترنتی دستگاه بیومتریک حضورغیاب تایگر می‌توانید سفارش خود را در سایت آلتون نتورک ثبت کنید تا در کمترین زمان ممکن سفارش شما، آماده تحویل شود.

سفارش حضور غیاب اثر انگشت تایگر

پس از ثبت سفارش دستگاه حضور و غیاب تایگر اثرانگشتی، تیم آلتون نتورک در کمترین زمان ممکن شرایط تحویل محصول را برای شما فراهم می‌کند.

نرم افزار حضور و غیاب برای دستگاه اثر انگشتی تایگر را می‌توانید از بخش نرم افزار حضور و غیاب وب سایت آلتون نتورک استفاده کنید.

در پایان پیشنهاد می‌کنیم حتما مقاله راهنمای خرید دستگاه حضور و غیاب را مطالعه کنید.

دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی تایگر