نمایش یک نتیجه

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره تایگر

دستگاه حضوروغیاب تشخیص چهره تایگر، توانایی کنترل ورود و خروج افراد را با استفاده از سنسورهای قوی تشخیص چهره دارد. دستگاه حضورغیاب تایگر، با استفاده از آخرین سیستم تشخیص چهره را انجام می‌دهد و استخوان‌بندی صورت را کدگذاری می‌کند. حرفه‌ای بودن سیستم حضور و غیاب تشخیص چهره تایگر، موجب شده تا حتی تغییر فریم عینک طبی یا تغییرات ظاهری مختلف را شناسایی و درک کند. بدین صورت هیچ‌گونه مشکلی در جهت آپدیت جدید عکس‌های کارکنان نخواهید داشت. احتمال خطا در دستگاه‌های حضور و غیاب بیومتریک بسیار پایین است. در اکثر سازمان‌ها برای ورود و خروج کارکنان از سیستم‌های حضورغیاب بیومتریک استفاده می‌کنند؛ زیرا تماسی با دستگاه صورت نمی‌گیرد و صرفاً شناسایی افراد با چک کردن اجزای صورت شکل می‌گیرد. درصورتی‌که قصد خرید دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره تایگر را دارید؛ از طریق وب‌سایت آلتون نتورک ثبت سفارش کنید. رنج قیمت دستگاه‌های حضورغیاب تشخیص چهره تایگر بین ۳ تا ۹ میلیون تومان است.

خرید دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره تایگر

با خرید دستگاه تشخیص چهره حضوروغیاب تایگر نیازی بر نظارت رفت‌وآمدهای کارکنان نخواهید داشت. با استفاده از سیستم حضور و غیاب تایگر می‌توانید به ورود و خروج افراد کنترل داشته باشید.

قیمت سیستم‌های حضور و غیاب تشخیص چهره

قیمت دستگاه تشخیص چهره حضور و غیاب تایگر حدود ۵ میلیون تومان است. پیشنهاد می‌کنیم برای کاهش هزینه‌ها و انتخاب صحیح‌تر حتما مقاله راهنمای خرید دستگاه حضور و غیاب  را مطالعه کنید.

خرید اینترنتی دستگاه حضور و غیاب تایگر

جهت خرید اینترنتی سیستم تشخیص چهره حضور و غیاب تایگر می‌توانید از طریق وب‌سایت آلتون نتورک اقدام کنید.

سفارش سیستم‌های حضور و غیاب تشخیص چهره تایگر

درصورتی‌که قصد خرید دارید، می‌توانید سفارش دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره تایگر را در سایت آلتون ­نتورک ثبت کنید.

در پک دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره، یک نرم افزار حضور و غیاب هوشمند ارائه می‌شود.

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره تایگر