نمایش یک نتیجه

دستگاه حضور و غیاب چشمی تایگر

همانطور که می دانید، عنبیه چشم هر فرد منحصر به فرد است. دستگاه حضور و غیاب چشمی تایگر با آنالیز عنبیه چشم، هویت فرد را تشخیص می دهد و کنترل ورود و خروج فرد را از این طریق بررسی می کند. نکته مهم و قابل توجه تفاوت دو عنبیه چشم است. به این معناست که چشم راست و چشم چپ هر انسان عنبیه و خطوط متفاوتی دارد. این موضوع باعث شده تا دستگاه های حضور و غیاب بیومتریک چشمی تایگر، دقت بسیار بالایی داشته باشد. رنج قیمت دستگاه های حضور و غیاب چشمی بین 3 تا 9 میلیون تومان است. جهت خرید سیستم حضور و غیاب تایگر بیومتریک چشمی می توانید از وب سایت آلتون نتورک اقدام کنید.

خرید دستگاه‌های حضور غیاب چشمی شرکت تایگر

درصورتی‌که قصد سازماندهی کارکنان را به‌صورت دقیق دارید، می‌توانید با خرید دستگاه‌های حضور وغیاب چشمی دقت را در چک کردن کارکنان بالا ببرید.

قیمت دستگاه حضور و غیاب چشمی تایگر

قیمت دستگاه‌های حضوروغیاب چشمی تایگر حدود 2 میلیون و 300 هزارتومان تومان است.

برای کاهش هزینه‌ها و همچنین انتخاب یک دستگاه حضور و غیاب مناسب چشمی پیشنهاد می‌کنیم که حتما مقاله راهنمای خرید دستگاه حضور و غیاب را مطالعه و بررسی کنید.

خرید اینترنتی سیستم‌های حضور غیاب چشمی از شرکت تایگر

وب‌سایت آلتون نتورک امکان خرید اینترنتی سیستم‌های حضور و غیاب چشمی تایگر را برای شما فراهم کرده است. شرکت تایگر به همراه دستگاه حضور و غیاب چشمی، یک نرم افزار حضور و غیاب داینامیک ارائه می‌دهد.

سفارش دستگاه حضور و غیاب چشمی تایگر

سیستم‌های حضوروغیاب چشمی تایگر با استفاده از سنسورهای قوی خود، عنبیه چشم افراد را بررسی می‌کند. در نتیجه با وسواس بالایی حضور و غیاب کارکنان صورت می‌گیرد. درصورتی‌که قصد خرید دستگاه حضوروغیاب چشمی تایگر را دارید، می‌توانید از طریق وب‌سایت آلتون نتورک سفارش خود را ثبت کنید.

دستگاه حضور و غیاب چشمی تایگر