نمایش یک نتیجه

دستگاه حضور و غیاب کارتی بدون تماس تایگر

دستگاه حضور و غیاب کارتی بدون تماس تایگر یکی از بهترین و مناسب‌ترین دستگاه‌های حضور و غیاب است. این سیستم حضور و غیاب با استفاده از کارت‌های بدون تماس، بهترین روش برای حضور و غیاب است.

دستگاه های حضور و غیاب کارتی جزء دستگاه های نسل اول هستند که بسیار رایج اند. این دستگاه ها در دو مدل دستگاه حضور و غیاب کارتی بدون تماس و دستگاه حضور و غیاب کارتی تماسی تولید می شود. برند تایگر هر دو مدل دستگاه های حضور و غیاب کارتی را با کیفیتی بالا تولید می کند. دستگاه حضور و غیاب کارتی بدون تماس تایگر، با استفاده از کارت مخصوص ورود و خروج را چک می کند. دستگاه های حضور و غیاب کارتی بدون تماس تایگر، دستگاه هایی هوشمند تر و جدید تر از دستگاه های حضور و غیاب تماسی است. سیستم حضور و غیاب بدون تماس با استفاده از فناوری RFID کنترل حضور و غیاب کارکنان را بر عهده دارد. دستگاه حضور و غیاب کارتی بدون تماس تایگر، حداقل با فاصله 10 سانتی متری  کارت را اسکن می کند. رنج قیمت سیستم های حضور و غیاب بدون تماس کارتی حدود 1 میلیون تومان تا 9 میلیون تومان است.

خرید دستگاه حضوروغیاب کارتی بدون تماس تایگر

دستگاه های حضور و غیاب کارتی بدون تماس، قابل هک شدن نیستند و تنها با کارت مخصوص خود امکان ثبت ورود و خروج افراد را می دهد. با توجه به توضیحات و ویژگی های آن اگر مایل به خرید دستگاه حضور و غیاب کارتی بدون تماس تایگر هستید، می توانید از طریق وب سایت آلتون نتورک اقدام به خرید کنید.

قیمت دستگاه‌های حضور و غیاب کارتی بدون تماس شرکت تایگر

قیمت دستگاه حضور و غیاب کارتی بدون تماس تایگر، حدود 3 میلیون تومان است. این قیمت با انضمام  هزینه نرم افزار حضور و غیاب است.

خرید اینترنتی سیستم حضور و غیاب کارتی بدون تماس برند تایگر

در صورتی که قصد خرید سیستم های حضور و غیاب را دارید، وب سایت آلتون نتورک امکان خرید اینترنتی دستگاه های حضور و غیاب کارتی بدون تماس را برای شما محیا کرده است.

در صورتی که نیاز به راهنمای دارید می‌توانید مقاله راهنمای خرید دستگاه حضور و غیاب  را مورد بررسی قرار دهید.

سفارش سیستم‌های حضور و غیاب کارتی تایگر

جهت سفارش دستگاه های حضور و غیاب تماسی بدون کارت می توانید از طریق وب سایت آلتون نتورک اقدام کنید.

در زمان سفارش عموما کاربران سفارش خود را به دستگاه حضور و غیاب بیومتریک تغییر می‌دهند.