نمایش یک نتیجه

دستگاه حضور و غیاب کارتی تماسی تایگر

دستگاه حضور و غیاب کارتی تماسی تایگر از دستگاه هایی است که کنترل ورود و خروج کارکنان با استفاده کارت تردد صورت می گیرد. برای استفاده از دستگاه های حضور و غیاب کارتی تماسی باید کارت تردد را دقیقا بر روی سنسور دستگاه قرار دهید. توجه داشته باشید که سیستم حضور و غیاب کارتی تماسی تایگر با مدل پانچی متفاوت است. این نکته قابل ذکر است که هرکارت تردد مختص به یک نفر است و پس از نصب دستگاه برای هر فرد کارتی منحصر به فرد تعیین می شود. دستگاه حضورغیاب تماسی کارتی تایگر، جزء دستگاه های کارتی نسل اول است. قیمت سیستم های کارتی حضور و غیاب به نسبت دیگر سیستم ها مناسب تر است اما قیمت مناسب آن دلیل بر پایین بودن کیفیت یا نداشتن امنیت نیست. حدود قیمت دستگاه های حضور و غیاب کارتی بین 3 تا 10 میلیون تومان است.

خرید سیستم‌های حضور و غیاب کارتی تماسی مجموعه تایگر

درصورتی‌که قصد تعبیه کارت تردد به‌خصوص برای هر کارمند خود را دارید، می‌توانید نسبت به خرید دستگاه حضوروغیاب کارتی تایگر اقدام کنید.

اگر برای خرید دستگاه‌ حضور و غیاب کارتی تماسی نیاز به راهنمایی دارید می‌توانید مقاله راهنمای خرید دستگاه حضور و غیاب کارتی تماسی را مطالعه کنید یا مقاله راهنمای خرید دستگاه حضور و غیاب را بخوانید.

قیمت دستگاه‌های حضور و غیاب کارتی تماسی از شرکت تایگر

قیمت دستگاه حضوروغیاب کارتی تایگر حدود ۴ میلیون تومان است. این قیمت به همراه نرخ نرم افزار حضور و غیاب است.

خرید اینترنتی سیستم‌های حضور و غیاب کارتی تماسی شرکت تایگر

اگر قصد خرید اینترنتی سیستم حضور و غیاب کارتی تماسی تایگر را دارید می‌توانید از طریق وب سایت آلتون نتورک محصول خود را به سبدخرید اضافه کنید.

سفارش دستگاه‌های حضور و غیاب کارتی تماسی برند تایگر

جهت سفارش دستگاه حضورغیاب تایگر کارتی تماسی می‌توانید از طریق سایت آلتون نتورک اقدام کنید. پیشنهاد می‌کنیم قبل از سفارش حتما سری به دسته محصولات سیستم حضور و غیاب بیومتریک بزنید.

دستگاه حضور و غیاب کارتی تماسی تایگر