نمایش یک نتیجه

دستگاه حضوروغیاب اسکن مغز و قلب تایگر

دستگاه حضوروغیاب اسکن مغز و قلب تایگر، از سری دستگاه‌های حضور و غیاب بیومتریک است. دستگاه حضور و غیاب تایگر علاوه بر اسکن مغز و قلب توانایی تشخیص چهره را هم دارد و جزء دستگاه‌های بیومتریک می‌باشد. سیستم اسکن دستگاه تایگر با آنالیز سیگنال‌های مغز و قلب امکان سو استفاده و جعل را تاحدامکان کاهش می‌دهد. سیستم اسکن مغز و قلب حضور غیاب تایگر حسگرهای بسیار قوی دارد تا بتواند در تشخیص افراد کمترین اشتباه را داشته باشد.

برند تایگر سعی کرده است تا در دستگاه‌های اسکن مغز و قلب حضوروغیاب خود حساسیت بیشتری داشته باشد تا کنترل ورود و خروج کارکنان به‌درستی صورت بگیرد. این سیستم حضوروغیاب، با کنترل سیگنال‌های مغزی و قلبی کارکنان را شناسایی می‌کند. در این صورت نیازمند به سنسورهایی بسیار قوی و حساس است.

سیستم حضور و غیاب اسکن مغز و قلب تایگر از دسته‌های زیرین دستگاه‌های بیومتریک است که علاوه بر سیگنال‌های قلبی و مغزی توانایی تشخیص و ثبت چهره را هم دارد. قیمت دستگاه‌های حضور و غیاب اسکن مغز و قلب تایگر حدوداً بین ۳ تا ۱۰ میلیون تومان است.

خرید سیستم حضور و غیاب اسکن مغز و قلب تایگر

دستگاه‌های حضوروغیاب اسکن مغز و قلب تایگر از دقت بسیار بالایی برای کنترل و نظارت ورود و خروج کارکنان بهره گرفته است. در نتیجه خرید دستگاه حضوروغیاب اسکن مغز و قلب تایگر، می‌تواند این دقت را در کنترل ورود و خروج به حد بالایی برساند.

قیمت دستگاه حضور و غیاب تایگر اسکن مغز و قلب شرکت تایگر

قیمت دستگاه حضور و غیاب اسکن مغز و قلب تایگر حدود ۷ میلیون تومان است، که کیفیت تقریبا بالایی دارد.

البته دستگاه حضور و غیاب اسکن مغز و قلب تایگر قیمتش خیلی وابسته است به نوع نرم افزار حضور و غیاب در نظر گرفت. می‌توانید انواع نرم افزار حضور و غیاب را در این مقاله بخوانید.

خرید اینترنتی دستگاه حضور و غیاب اسکن مغز و قلب از شرکت تایگر

امکان خرید اینترنتی دستگاه حضوروغیاب اسکن مغز و قلب تایگر، از طریق وب‌سایت آلتون نتورک برای شما عزیزان فراهم شده است.

برای دریافت راهنمای خرید دستگاه حضور و غیاب  کافی است روی لینک قبلی کلیک کنید.

سفارش سیستم حضور غیاب اسکن قلب و مغز تایگر

ثبت سفارش دستگاه حضوروغیاب اسکن مغز و قلب تایگر، به‌صورت اینترنتی در وب‌سایت آلتون نتورک امکان‌پذیر است.