نصب دستگاه حضور و غیاب کارتی

نصب دستگاه حضور و غیاب کارتی(Installation of card attendance device) باید به چه صورتی انجام شود؟ بهترین محل برای نصب دستگاه حضور و غیاب کارتی کدام قسمت است؟

دستگاه‌های حضور و غیاب کارتی یکی از انواع دستگاه حضور و غیاب است که امروزه به دلیل کاربرد بسیاری بالایی که دارند، نیاز به آموزش در رابطه با نصب دستگاه حضور و غیاب لازم و ضروری است. ما در این مقاله از وب سایت آلتون نتورک قصد داریم در رابطه با نصب دستگاه‌های حضور و غیاب کارتی اطلاعاتی برایتان شرح دهیم.

می‌دانیم که دستگاه‌های حضور و غیاب کارتی به دو سیستم حضور و غیاب کارتی بدون تماس و سیستم حضور و غیاب کارتی تماسی تقسیم بندی می‌شوند.

مراحل نصب دستگاه حضور و غیاب کارتی

در این قسمت از مقاله نصب دستگاه حضور و غیاب کارتی قصد داریم به صورت دقیق قدم به قدم در رابطه با نصب دستگاه حضور و غیاب کارتی اطلاعاتی را برایتان شرح‌ دهیم.

باید توجه داشته باشید که محل مناسب برای نصب دستگاه مورد نظر کجا است. بهترین مکان برای نصب سیستم حضور و غیاب کارتی مسیرهایی است که تردد پرسنل در آن به ‌راحتی انجام می‌گیرد. با این کار وقت پرسنل برای ثبت ورود و خروج هدر نمی‌رود.

علاوه بر این باید ارتفاع مناسبی را برای  نصب در نظر بگیرید. زمانی‌که شما دستگاه را در ارتفاع مناسب خود نصب نکنید، اختلالاتی در ثبت و کنترل تردد ایجاد می‌شود. سعی کنید دستگاه را در نزدیکی محل پریز برق به ‌عنوان منبع تغذیه نصب کنید.

همچنین برای مراقبت هرچه بیشتر از دستگاه کارت‌زنی آن را از تابش مستقیم نور خورشید، رطوبت، گرد و خاک، آلودگی و غبار، دوده و امواج مغناطیسی قوی دور نگه دارید. علاوه بر این دستگاه‌ها را در کنار وسایل گرمایشی نصب نکنید، هچنین هیچ مایعی نباید با دستگاه مورد نظر در تماس قرار گیرد.

سیستم‌های حضور و غیاب (attendance device) را هر چند وقت یک ‌بار در بازه‌های منظم زمانی یک یا دو هفته‌ای با پارچه نرم و نمناک تمیز کنید.

در حالت کلی می‌توان مراحل نصب دستگاه حضور و غیاب کارتی را صورت زیر بیان کرد:

  1. آنباکسینگ دستگاه حضور و غیاب کارتی
  2. خواندن فایل راهنمای نصب دستگاه حضور و غیاب کارتی
  3. پیدا کردن محلی برای اتصال دستگاه
  4. انتخاب محل ورودی اصلی محیط
  5. وصل کردن دستگاه به برق
  6. اتصال دستگاه حضور و غیاب به نرم افزار 
  7. انتخاب محلی که دستگاه به نرم افزار حضور و غیاب یا همان کامپیوتر نزدیک باشد.

اگر قصد خرید دستگاه حضور و غیاب کارتی دارید پیشنهاد می‌کنم دو مقاله راهنمای خرید دستگاه حضور و غیاب کارتی و راهنمای خرید دستگاه حضور و غیاب را مطالعه کنید.

دستگاه حضور و غیاب کارتی از چه نوع دستگاه هایی است؟

دستگاه حضور و غیاب کارتی در دو مدل تماسی و بدون تماس در وب سایت التون نتورک ارائه می شود.

میزان امنیت دستگاه حضور و غیاب کارتی چقدر است؟

دستگاه حضور و غیاب کارتی جزء دستگاه حضور و غیاب بیومتریک است که امنیت آن در سطح بالایی قرار دارد.

5/5 - (3 امتیاز)
مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Table of Contents
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟