نصب دستگاه حضور و غیاب 

نصب دستگاه حضور و غیاب (Install the attendance device) باید به چه صورتی باشد؟ بهترین روش برای نصب دستگاه حضور و غیاب باید به چه صورتی باشد. ثبت و گزارش فعالیت پرسنل یک سازمان آن هم به شیوه خودکار و الکترونیکی به نظم و بهبود عملکرد آن مجتمع کمک بسیاری می‌کند. در صورتی که هنوز اقدام به خرید دستگاه حضور و غیاب نکرده اید، می توانید با کمک مقاله ” راهنما خرید دستگاه حضور و غیاب ” سیستم موردنیاز خود را بیابید.

برخی سازمان یا استارتاپ ها به دلیل کم کردن هزینه های ابتدایی اقدام به خرید نرم افزار حضور و غیاب می کنند. نرم افزار های حضور و غیاب، به چند دسته تقسیم می شوند. این دسته ها شامل نرم افزار حضور و غیاب اندروید، نرم افزار حضور و غیاب ای او اس، نرم افزار حضور و غیاب تحت وب و نرم افزار حضور و غیاب تحت ویندوز هستند.  سازمان های بزرگ ممکن است با استفاده از  نرم افزار های حضور و غیاب نتوانند مدیریت و کنترل کارکنان خود را داشته باشند. اگر اقدام به خرید دستگاه حضور و غیاب کرده اید، می توانید با استفاده از این مراحل نصب را انجام دهید. 

مراحل نصب دستگاه حضور و غیاب 

برای نصب دستگاه حضور و غیاب با دوربین در مجموعه کاری خود مطابق مسیر زیر اقدام کنید تا به راحتی و در کمترین زمان ممکن از آن بهره ببرید.

  • ابتدا باید نرم افزار اولیه آن را راه‌اندازی و نصب کنید.
  • سپس برای درج اطلاعات هر یک از کارکنان خود باید فایل اسکلتی را ایجاد کنید.
  • در مرحله سوم باید اطلاعات هر یک از کارکنان را وارد کنید.
  • سپس مطابق تنظیمات شیفت را انجام دهید. با این کار می‌توانید ساعت دقیق ورود و خروج و همان طور میزان ساعت اضافه‌کاری یا استراحت پرسنل را ثبت شود.
  • سپس در آخر نوبت به پردازش و تحلیل داده‌هایی است که در دستگاه درج و ثبت کرده‌اید؛ می‌رسد. در این مرحله کارفرما با کلیک بر روی گزینه خروجی می‌تواند گزارش هر یک از پرسنل خود را مشاهده کند.

مسیر راه اندازی دستگاه حضور و غیاب به چه شکل است؟

تمامی مسیر از ابتدا تا انتها در مقاله ذکر شده است.

نصب هر مدل از دستگاه های حضور و غیاب با دیگری متفاوت است؟

خیر، راه اندازی دستگاه های حضور و غیاب با هم تفاوتی ندارد.

4.5/5 - (2 امتیاز)
مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Table of Contents
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟