نحوه کار دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

در این مقاله به مطالعه نحوه کار دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره(How the face recognition attendance device works) می پردازیم. شیوه‌ی استفاده به کارگیری این دستگاه بسیار ساده و قابل اجرا برای همگان است. ابتدا باید هریک از کارمندان مقابل دوربین دستگاه قرار بگیرند تا چهره‌ی هر یک از افراد در نرم‌افزار سیستم حضور و غیاب، ثبت شود. در استفاده‌های ثانویه، با قرارگیری هر یک از پرسنل جلوی دستگاه، بار دیگر چهره‌ی وی توسط سیستم ثبت می‌شود و بررسی تطابق آن با چهره و اطلاعات از پیش ثبت شده، توسط نرم‌افزار مرتبط با دستگاه صورت می‌پذیرد. با تایید مطابقت اطلاعات فرد با چهره‌ی او، ورود و خروج وی در سیستم ثبت می‌شود و در اختیار کارفرما قرار می‌گیرد.

در صورتی که علاقه به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه کار دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره را دارید، می توانید مقاله ” راهنمای خرید دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره ” را مطالعه کنید. دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره در دو دسته دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره ساده و دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره داینامیک طراحی شده است. 

فرق دستگاه حضور و غیاب با نرم افزار در چیست؟

هر دستگاه حضور و غیاب دارای نرم افزار است. اما نرم افزارهایی هم وجود دارند که نیازی به نصب دستگاه نخواهند داشت و تمام مراحل ثبت ورود و خروج کارکنان از طریق نرم افزار حضور و غیاب صورت می گیرد.

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره پیشرفته است؟

دستگاه تشخیص چهره حضور و غیاب دستگاهی به روز است اما دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره داینامیک از برتری بیشتری برخوردار است.

Rate this post
مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Table of Contents
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟