راهنمای خرید دستگاه حضور و غیاب کارتی بدون تماس

راهنمای خرید دستگاه حضور و غیاب کارتی بدون تماس را از آلتون نتورک بخوانید. اگر قصد خرید دستگاه حضور و غیاب کارتی بدون تماس دارید، خواندن این مقاله تا انتها باعث می‌شود که با ویژگی‌ها و مواردی که یک دستگاه حضور و غیاب کارتی بدون تماس برای شما به وجود می‌آورد آشنا شوید. قصد داریم در راهنمای خرید دستگاه حضور و غیاب کارتی بدون تماس اطلاعات کافی در رابطه با این نوع از دستگاه‌ها به شما ارائه دهیم.

دستگاه‌های حضور و غیاب دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام دارای  ویژگی‌های خصای است که نیاز است در زمان خرید دستگاه حضور و غیاب به انواع دستگاه حضور و غیاب تسلط کافی و کامل داشته باشید. در این مطلب از سری مقالات راهنمای خرید دستگاه حضور و غیاب قصد داریم پارامترها و مواردی را بیان کنیم به راحتی بتوانید دستگاه حضور و غیاب کارتی تماسی مناسب خود را تهیه کنید.

در حالت کلی دستگاه‌های حضور و غیاب کارتی به دو دسته دستگاه حضور و غیاب کارتی بدون تماس و دستگاه حضور و غیاب کارتی تماسی تقسیم می‌شوند. که هر کدام از این دستگاه‌ها دارای ویژگی و قابلیت‌های خاصی است. به عنوان مثال در دستگاه حضور و غیاب کارتی تماس، نیاز است که کاربر کارت خود را با دستگاه متصل کند تا ساعت ورود و خروج وی ثبت شود.

اگر نمی‌دانید دستگاه حضور و غیاب کارتی بدون تماس چیست؟ پیشنهاد می‌کنم مقاله دستگاه حضور و غیاب کارتی بدون تماس چیست را مطالعه کنید.

در زمان خرید دستگاه حضور و غیاب کارتی بدون تماس به چه مواردی توجه کنیم؟

دستگاه‌های حضور و غیاب کارتی بدون تماس عموما باید از تکنولوژی ار اف آی دی خاصی استفاده کنند، تا بتوانند برای مدت زمان طولانی کارایی بدون تماس خود را حفظ کنند. تکنولوژی RFID اگر از نوع نامناسب انتخاب شود. می‌تواند مشکلات مختلفی را برای دستگاه به وجود آورد.

در ادامه به موارد دیگری اشاره می‌کنیم تا به راحتی یک دستگاه حضور و غیاب بدون تماس کارتی را بتوانید خریداری کنید.

توجه به نوع نرم افزار حضور و غیاب نیز در زمان خرید دستگاه حضور و غیاب کارتی بدون تماس مهم و اساسی است.

این نوع از دستگاه‌ها، گونه جدیدی از دستگاه حضور و غیاب کارتی هستند که در  مدل‌های متنوع تولید و در بازار عرضه می‌شوند. این محصول از فناوری پیشرفته RFID  استفاده می‌کند؛ البته طول فرکانس‌هایی که در هر نوع آن طراحی می‌شود متفاوت است! طول فرکانس‌های متفاوت این  محصول عبارت‌اند از دستگاه با طول فرکانس کم (LF)، فرکانس زیاد (HF)،  فرکانس خیلی زیاد (UHF). این دستگاه با ارسال فرکانس، موج‌هایی که از سمت کارت مخصوص به نام RF صادر می‌شود را دریافت کرده و ورود یا خروج کارکنان را ثبت می‌کند. از این جهت در هنگام خرید دستگاه حضور و غیاب کارتی بدون تماس باید مقیاس محل کار خود را برآورد کرده و سپس برای خرید اقدام کنید.

آنچه در مقاله راهنمای خرید دستگاه حضور و غیاب کارتی بدون تماس بیان کردیم

5/5 - (1 امتیاز)
مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Table of Contents
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟