معایب دستگاه حضور و غیاب دست دوم

معایب دستگاه حضور و غیاب دست دوم (Disadvantages of second-hand time attendance device) یا کهنه چیست؟ دستگاه‌های حضور و غیاب حرفه‌ای یا هر نوع دیگری پس از مدتی کارکرد این احتمال وجود دارد که توسط افراد و شرکت‌های مختلف برای فروش گذاشته شوند. استفاده از دستگاه‌های حضور و غیاب دست دوم در کنار مزایایی که می‌تواند داشته باشد، نظیر قیمت ارزان‌تر و هزینه کمتر، گاهی اوقات می‌تواند هزینه زیادی روی دوش شما بگذارد. در این مقاله از وب سایت آلتون نتورک قصد داریم در رابطه با عیب‌های دستگاه حضور و غیاب دست دوم اطلاعاتی را برای شما خریداران دستگاه حضور و غیاب مطرح کنیم.

یکی از مهم‌ترین چالش‌هایی که ممکن است با خرید دستگاه حضور و غیاب مستعمل درگیرش شوید، عدم وجود ضمانت و گارانتی‌ دستگاه حضور و غیاب خواهد بود. همچنین خدماتی مثل راه اندازی و تست اولیه رایگان را که هنگام خرید دستگاه نو از یک شرکت معتبر دریافت می‌کنید، در این نوع خرید دریافت نخواهید کرد. همچنین ممکن است ایرادات و مشکلات جزئی یا بزرگ دستگاه در زمان معامله مطرح نشود.

در نظر داشته باشید که سیستم کنترل ورود و خروج کارکنان نیز مانند هر دستگاه الکترونیکی دیگری دارای عمر مفیدی است که با گذشت زمان و بکارگیری مستمر، دچار فرسودگی خواهند شد. به عنوان مثال دوربین دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره که افراد را شناسای می‌کند، بعد از مدتی به علت استفاده مداوم ضعیف می‌شود و دقت اولیه خود را از دست می‌دهد. پس در نظر داشته ‌باشید که حتی اگر دستگاه حضور و غیاب مستعملی که خریده‌اید کاملا سالم و بی نقص باشد، باز هم معمولا نصف عمر یک دستگاه نو برای شما کار خواهد کرد.

در صورتی که قصد پرداخت هزینه زیاد را ندارید و به همین دلیل به دنبال دستگاه حضور و غیاب دسته دوم هستید، می توانید از نرم افزار های حضور و غیاب وب سایت التون نتورک استفاده کنید.

چگونه می توان دستگاه حضور و غیاب دست دوم خرید؟

وب سایت التون نتورک پس از تست و بررسی دستگاه حضور و غیاب اطلاعات دستگاه حضور و غیاب دست دوم را در اختیار شما قرار می دهد.

نرم افزار های حضور و غیاب چه برتری نسبت به دستگاه حضور و غیاب دست دوم دارد؟

مزیت نرم افزار حضور و غیاب نسبت به دستگاه های حضور و غیاب دست دوم این است که نیازی به دستگاه ندارد و نگرانی بابت مشکل دار بودن دستگاه نخواهید داشت.

5/5 - (1 امتیاز)
مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Table of Contents
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟