تنظیمات دستگاه حضور و غیاب

تنظیمات دستگاه حضور و غیاب

هر سیستم نیاز به تنظیمات دستگاه حضور و غیاب دارد. استفاده از تنظیم دقیق دستگاه حضور و غیاب باعث می‌شود که سیستم کارکرد مناسب خود را در هر شرایطی داشته باشد.

سیستم‌های حضور و غیاب هوشمند مختلفی وجود دارد که استفاده کردن از آن نیاز به تنظیم خاصی ندارد. وابسته به آن که از چه برند دستگاه حضور و غیاب استفاده می‌کنید نوع این تنظیمات می‌تواند متفاوت در نظر گرفته شود.

دلیل این تنوع در تنظیم انواع دستگاه حضور و غیاب را می‌توان نرم افزار حضور و غیاب و نحوه کانفیگ کردن این نرم افزارها در نظر گرفت.

در ادامه این مطلب از وب سایت میانپرداز قصد داریم تنظیم ویدیویی دستگاه حضور و غیاب را برایتان شرح دهیم تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن بتوانید تنظیمات مورد نظر خود را در سیستم حضور و غیاب ایجاد کنید.  

تنظیم دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

دستگاه‌های حضور و غیاب تشخیص چهره عموما از یک الی چند دوربین برای تشخیص دقیق چهره استفاده می‌کنند. وابسته به آن که کیفیت این نوع از دوربین‌ها چقدر است و همچنین  از چه نوع نرم افزاری برای مدیریت سیستم حضور و غیاب استفاده می‌شود، تنظیم آن متفاوت خواهد بود.

در ادامه تنظیم ویدیویی دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره برایتان آورده شده است.

تنظیم دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی

دستگاه‌های حضور و غیاب اثر انگشتی، دارای سنسور اثر انگشتی از نوع‌های مختلفی هستند، نوع سنسور می‌تواند گاهی مشکلاتی برای تنظیم دقیق اثر انگشت یک کارمند مشکل به وجود آورد.

توجه به آموزش‌های ارائه شده در وب سایت فروش دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی می‌تواند به راحتی مسیر درست تنظیم‌‌های سیستم حضور و غیاب را برایتان هموار کند.

با دانلود ویدئو تنظیم دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی هیچگونه مشکلی در رابطه با این سیستم نخواهید داشت.

تنظیمات دستگاه حضور و غیاب کارتی

دستگاه‌های حضور و غیاب کارتی نیاز به تنظیم خاصی به جز تنظیم ساعت و همچنین تنظیم تاریخ نخواهید داشت؛ شما با تنظیم دقیق این دو مورد و وارد کردن اطلاعات کارت‌ها برای هر نفر می‌توانید به آسانی از این سیستم برای مدت زمان طولانی استفاده کنید.

روش تنظیم دستگاه حضور و غیاب رمزی

در دستگاه‌های رمزی مانند دستگاه‌های بیومتریک حضور و غیاب، با المان‌های تشخیصی برای بدن رو به رو نیستیم و می‌توان گفت که در این نوع از دستگاه‌ها تنها شما با تنظیم کردن ساعت، تاریخ و کد برای عبور و مرور کارمندان خود می‌توانید به راحتی از این سیستم استفاده کنید و هیچگونه مشکلی در رابطه با دیگر موارد دستگاه نداشته باشید.

تنظیمات ساعت و تاریخ دستگاه حضور و غیاب

یکی از مهم‌ترین کانفیگ‌های دستگاه حضور و غیاب، کانفیگ تاریخ و ساعت سیستم حضور و غیاب است. عموما سیستم‌های حضور و غیاب وابسته به آن که قابلیت اتصال به اینترنت را دارند یا خیر، یعنی سیستم حضور و غیاب تحت وب است یا خیر، نحوه و نیاز به تعویض دستگاه به تنظیم تاریخ و ساعت می‌تواند متفاوت در نظر گرفته شود.

تنظیم ساعت دستگاه حضور و غیاب

برای تنظیم ساعت دستگاه حضور و غیاب کافی است از منوی تنظیمات به بخش تنظیم ساعت مراجعه کنید و ساعت دقیق را بر اساس فرمت خواسته شده وارد کنید.

تنظیم تاریخ دستگاه حضور و غیاب

برای تنظیم تاریخ سیستم حضور و غیاب کافی است به صفحه تنظیمات مراجعه کنید و پس از آن با انتخاب منوی تنظیم تاریخ، تاریخ روز را به صورت دقیق با فرمت خواسته شده به دستگاه ارائه دهید.
توجه داشته باشید که عدم تنظیم دقیق ساعت و تاریخ دستگاه حضور و غیاب می‌تواند مشکلات مختلفی برای شما ایجاد کند از جمله این مورد می‌توان به اشتباه شدن تاریخ و ساعت ورود و خروج کارمندان اشاره کرد. البته در سیستم‌های حضور و غیاب نوین که به اینترنت متصل‌اند، استفاده نیازی به تنظیم تاریخ و ساعت نخواهد بود و با سینک شدن به اینترنت، تمامی اطلاعات از مخزن جهانی گرفته می‌شود.

5/5 - (2 امتیاز)
مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Table of Contents
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟