کاربرد دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا

نقش و کاربرد دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا(Application of voice attendance device) متفاوت است. این دستگاه حساسیت بسیار زیادی دارد. از این جهت برای هر مکانی قابل استفاده نیست! هر کدام از انواع دستگاه حضور و غیاب کاربرد و ویژگی هایی خاص دارند. 

در نظر داشته باشید که مکان‌های پر سر و صدا قابلیت بهره بردن از دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا را ندارند چراکه وجود آلودگی صوتی، در روند ثبت ورود یا خروج سیستم تداخل ایجاد کرده و ثبت را با مشکل مواجه می‌کند.

بهترین مکان‌ها برای استفاده از این نوع دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا، سازمان‌ یا ارگان‌هایی هستند که از لحاظ کاری، دارای ملاحظات و حساسیت‌های بیشتری هستند و از لحاظ امنیتی به دستگاهی احتیاج دارند که امکان تقلب در آن وجود نداشته باشد. از طرفی این سازمان‌ها و… باید در آرامش کامل باشند تا شلوغی بر روی دستگاه تاثیر منفی نگذارد. نکته قابل توجه این است که دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا در دسته دستگاه حضور و غیاب بیومتریک قرار می گیرد که هوشمندی بسیار بالایی دارد. 

چگونه تشخیص دهیم که دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا مناسب سازمان ما است؟

می توانید مقاله ” راهنمای خرید دستگاه حضور و غیاب ” را مطالعه کنید.

دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا قدیمی است؟

خیر، این دستگاه در دسته دستگاه حضور و غیاب بیومتریک قرار می گیرد و بسیار هوشمند است، اما به دلیل حساسیت سنسور ها به صدا باید در محیطی آرام نصب شود.

5/5 - (1 امتیاز)
مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Table of Contents
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟