کاربرد دستگاه حضور و غیاب کارتی بدون تماس

اطلاع از کاربرد دستگاه حضور و غیاب کارتی بدون تماس (Application of contactless card attendance device) به شما کمک می‌کند تا استفاده بهتری از دستگاه داشته باشید. دستگاه‌ حضور و غیاب عموما دارای انواع مختلفی است، که هر کدام دارای کاربرد خاصی است و اطلاع از این کاربرد می‌تواند باعث شود که کارکرد دستگاه به صورت صد در صدی برای شما بدون مشکل پیش برود. اگر هنوز نحوه استفاده از دستگاه حضور و غیاب کارتی را نمی دانید، پیشنهاد می‌کنیم مقاله روش استفاده از دستگاه حضور و غیاب کارتی بدون تماس را مطالعه کنید.

در این مطلب از وب سایت التون نتورک قصد داریم در رابطه با کاربردهای دستگاه حضور و غیاب کارتی بدون تماس اطلاعاتی را بیان کنیم، با ما همراه باشید.

کاربرد دستگاه حضور و غیاب کارتی بدون تماس چیست؟

دستگاه حضور و غیاب کارتی بدون تماس هم مانند دستگاه حضور و غیاب کارتی تماسی دارای کاربردهای خاصی است که که توجه به این کارکردها می‌تواند تجربه مناسبی را در زمان استفاده از دستگاه حضور و غیاب به شما ارائه دهد.

اصلی‌ترین کاربرد هر نوع دستگاه حضور و غیاب، حضور و غیاب کردن افراد است. اما سیستم‌های حضور و غیاب متفاوت، به شیوه‌های گوناگونی اقدام به اضافه کردن کاربردهای مختلف به سیستم خود می‌کنند.

یکی از کاربردهای دستگاه حضور و غیاب کارتی بدون تماس یا علت مورد استفاده قرار دادن این نوع از دستگاه حضور و غیاب را می‌توان زیاد بودن تعداد کارمندان و نیاز به حضور و غیاب ارزان و مطمئن در نظر گرفت.

از اصلی‌ترین کاربردها و ویژگی دستگاه حضور و غیاب کارتی بدون تماس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  1. حضور و غیاب در تعداد بالا
  2. کیفیت حضور و غیاب مناسب
  3. عدم هک دستگاه حضور و غیاب

این نوع از دستگاه‌های حضور و غیاب، با توجه به میزان فرکانسی که دارند، از کاربردهای متفاوتی نیز برخوردار هستند.

به عنوان مثال دستگاه حضور و غیاب کارتی بدون تماس با فرکانس کم (LF) عموما برای سازمان‌ها، اداره‌ها و… که مقیاس کوچکی دارند مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ چراکه در این مشاغل تردد پرسنل دارای اهمیت زیادی نیست.

دستگاه‌های با فرکانس بالا (UHF)  نیز برای انبارهای بزرگ، به منظور صورت برداری از کالاها استفاده می‌شود.

از این جهت باید برای خرید این نوع دستگاه حضور و غیاب کارتی، نیاز مجموعه خود را مدنظر قرار دهید و بر اساس نیاز خود برای خرید آن اقدام کنید تا دستگاه برای شما کاربرد و کارایی داشته باشد.

اگر نیاز به راهنمای خرید دستگاه حضور و غیاب دارید پیشنهاد می‌کنیم مقاله لینک شده قبل را مورد مطالعه قرار دهید و همچنین اگر دوست دارید نکاتی در رابطه با دستگاه حضور و غیاب کارتی تماسی بدانید، می‌توانید مقاله راهنما خرید دستگاه حضور و غیاب کارتی بدون تماس را مطالعه کنید.

تفاوت دستگاه حضور و غیاب کارتی تماسی با بدون تماس چیست؟

در دستگاه حضور و غیاب کارتی تماسی باید کارت دقیقا بر روی سنسور قرار بگیرد اما در دستگاه حضور و غیاب کارتی بدون تماس با فاصله 10 سانتی متری می تواند قرار بگیرد.

امکان هک در دستگاه حضور و غیاب کارتی بدون تماس چقدراست؟

دستگاه حضور و غیاب کارتی بدون تماس در دسته دستگاه های حضور غیاب بیومتریک قرار می گیرد و از امنیت بالایی برخوردارند.

5/5 - (1 امتیاز)
مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Table of Contents
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟