مزایا دستگاه حضور و غیاب کف دست

آشنایی با مزایا دستگاه حضور و غیاب کف دست به شما کمک می‌کند تا با دید درست و مناسب‌تری اقدام به انتخاب نوع دستگاه حضور و غیاب خود کنید. سیستم حضور و غیاب اسکن کف دست دارای مزیت‌های فراوانی است که از جمله این مزیت‌ها می‌توان به تشخیص سریع، تشیخص بدون خطا، امنیت بالا و… اشاره کرد. پیشنهاد می‌شود قبل ازخرید دستگاه حضور و غیاب حتما نسبت به نوع آن و مزایایی برندهای دستگاه حضور و غیاب و همچنن مدل‌های مختلف آن توجه کافی داشته باشید.

به عنوان مثال اگر قصد انتخاب دستگاه حضور و غیاب برای شرکت با جمعیت بالا دارید، از میان انواع دستگاه‌های حضور و غیاب باید انتخاب درستی داشته باشید. یا اگر قصد انتخاب دستگاه حضور و غیاب برای شرکت با ظرفیت کم را داشته باشید نوع دستگاه می‌توان متفاوت باشد.

پیشنهاد می‌کنم اگر با این سوال که دستگاه حضور و غیاب کف دست چیست و چه کاربردی دارد رو به رو هستید حتما مقاله دستگاه حضور و غیاب کف دست چیست را مطالعه کنید. دستگاه حضور و غیاب اسکن کف دست با برند های مختلفی در وب سایت التون نتورک ارائه می شود. دستگاه حضور و غیاب اسکن کف دست از سری دستگاه های بیومتریک است که امنیت بسیار زیادی دارد.

مزایا دستگاه حضور و غیاب کف دست چیست؟

دستگاه‌های حضور و غیاب دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام می‌توانند دارای مزیت‌های مختلفی باشند، در این مقاله از سری بازشماری مزایا دستگاه حضور و غیاب قصد داریم در رابطه با مزیت‌های دستگاه حضور و غیاب اسکن کف دست اطلاعاتی را بیان کنیم. سیستم‌های حضور و غیاب اسکن کف دست دارای مزیت‌های فراوانی است که از جمله این موارد می‌توان به قابلیت تشخیص سریع افراد، دقت بسیار بالا در حضور و غیاب، امنیت فوق العاده بالا دستگاه حضور و غیاب و… اشاره کرد.

دستگاه‌ حضور و غیاب کف دست مزایای فراوانی دارد و شاید بهترین گزینه برای کسب و کار شما باشد؛ از جمله این ویژگی‌ها و مزایا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

تشخیص سریع دستگاه حضور و غیاب کف دست

دستگاه‌‌های حضور و غیابی که از فناوری بیومتریک استفاده می‌کنند؛ تشخیص بسیار سریع و دقیق‌تری نسبت به سایر موارد دارند.

دلیل این تشخیص به موقع، اشعه مادون قرمز به کار رفته در مکانیزم دستگاه حضور و غیاب است که سرعت عملکرد سیستم را به طرز چشم‌گیری افزایش داده و در مدت زمان کوتاهی کار خود را انجام می‌دهد.

دقت و تطبیق دهی بالا اسکن دست

این نوع دستگاه‌ها، دست پیش فرضیکه کاربر بر روی بگذارد (دست چپ یا راست)  را با دقت بسیار زیادی تطبیق می‌دهد و خطایی در پردازش آن صورت نخواهد گرفت.

به بیان بهتر اگر فرد دست خود را به صورت نامساعد و به شکل زاویه‌دار، خمیده، کشیده و… بر روی دستگاه قرار دهد، باز هم برای دستگاه قابل شناسایی است و این امکان را دارد که به راحتی دست فرد را تشخیص دهد.

امنیت بسیار بالا و غیرقابل هک بودن

از دیگر ویژگی‌های دستگاه حضور و غیاب کف دست می‌توان به امنیت منحصر به فرد آن اشاره کرد. جالب است بدانید که این نوع از سیستم در مقابل انواع تقلب و هک کاملا مقاوم‌اند و هیچ راهی برای دور زدن آن‌ها وجود ندارد.

به عبارتی امکان بهره بردن از دست جعلی، استفاده از الگوهای هک و… بر روی دستگاه حضور و غیاب بیومتریک وجود ندارد و فقط با استفاده از الگوی کف دست خود فرد است که مجوزهای ورود و خروج صادر می‌شود.

عدم نیاز به برقراری تماس فیزیکی با دستگاه

این ویژگی در سیستم‌های حضور و غیاب کف دست فعال است و مخاطب می‌تواند به راحتی و بدون برقراری تماس فیزیکی، از دستگاه استفاده کند.

به بیان بهتر، زمانی که یک جسم در مقابل دوربین دستگاه قرار بگیرد، سنسور آن به صورت خودکار فعال می‌شود و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به پردازش شی مقابل می‌پردازد.

در مقاله راهنمای خرید دستگاه حضور و غیاب اطلاعات کاملی در رابطه با موارد قبل از خرید اطلاعات زیادی را بیان کردیم، پیشنهاد می‌کنیم حتما این موارد را مطالعه کنید.

تفاوت میان دستگاه حضور و غیاب اسکن کف دست با اثر انگشتی در چیست؟

دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی تنها نیاز به اسکن اثر انگشت است اما در صورت استفاده از دستگاه حضور و غیاب اسکن کف دست باید به طور کامل کف دست را در روی سنسور های دستگاه قرار دهید.

میزان مقاومت دستگاه حضور و غیاب اسکن کف دست چقدر است؟

دستگاه حضور و غیاب اسکن کف دست به علت وجود در دستگاه های بیومتریک امنیت بالایی دارد. امکان تقلب و هک در دستگاه حضور و غیاب اسکن کف دست بسیار پایین است و نگرانی بابت این موضوع نخواهید داشت.

5/5 - (1 امتیاز)
مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Table of Contents
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟